Суміщення посад педагога організатора та вихователя підвозу учнів

Доброго дня. Працюю педагогом-організатором ЗНЗ на повну ставку. На початку навчального року мені дали ще 0,5 ставки вихователя по підвозу учнів шкільним автобусом. Чи можу я суміщати ці дві посади, оскільки директор каже що я не маю права суміщати, а повина працювати 12 годин? Дякую

Приблизно таке і у мене питання.
Я працюю на ставку 40 годин. Маю додатково 5 годин музики та 4 години вокального гуртка…Скільки можна взагалі викладати годин? Одні говорять - 9 годин, а тут я ось знайшла таку інформацію…
“Чи може педагог-організатор займатися педагогічною діяльністю?
Не керівні працівники навчальних закладів, в тому числі і педагоги-організатори, під час основного робочого часу можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у тому самому навчальному закладі, але в середньому не більше 2 годин на день (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад (ставку).
( пункт 81 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778)”
І як це 2 години на день? Щоб було 12 годин , то потрібно 6-денний робочий тиждень. Чи може можна 3 години в день викладати?
Чи можу я викладати 12 годин?