Атестація бакалавра

Доброго дня. Я здобуваю другу вищу освіту.Перша освіта - магістр економіки. Планую працювати вчителем, тому навчаюсь в педагогічному, цьогоріч здобуваю ОКР бакалавра. В університеті інформуть, що зараз немає поняття повна чи неповна вища освіта.Читала положення про атестацію там ще ці поняття є
4.1. Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів та викладачів усіх спеціальностей, а також щодо вчителів-дефектологів, методистів, вихователів, вихователів-методистів, соціальних педагогів, практичних психологів, логопедів, вчителів-логопедів, завідувачів логопедичними пунктами, педагогів-організаторів, концертмейстерів, художніх керівників, музичних керівників, інструкторів з фізкультури, праці та слухових кабінетів, які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (далі – повна вища освіта), зокрема:

  • вчителі – повну вищу педагогічну освіту з предметів, які викладають

Запитання
Чи зможу я підвищити категорію з ОКР бакалавра?

Ні, не зможете. Читайте у наведеному вами пункті …,які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра’’…

Дякую,за відповідь…

С 2017 отменили понятия специалист и бакалавров приравняли к специалистам. Или я что-то путаю?
Вопрос для меня также актуален, тк тоже планирую работать учителем. Те у меня не будет никаких перспектив для повышения квалификации и заработной платы?
спасибо

Ви щось плутаєте. Спеціалісти прирівняні до магістрів. З освітою бакалавра вам “не світить” атестація на категорії.

Поясніть, будь ласка. Чи можу я атестуватися на другу кваліфікаційну категорію з освітою бакалавра?

Ні. Атестація на категорії можлива лише з освітою магістра/спеціаліста

Добрий день! Прошу у Вас ще раз уточнення про атестацію бакалавра на ІІ категорію(вчитель початкових класів) Адже у положенні сказано:
4.1. Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів та викладачів усіх спеціальностей, а також щодо вчителів-дефектологів, методистів, вихователів, вихователів-методистів, соціальних педагогів, практичних психологів, логопедів, вчителів-логопедів, завідувачів логопедичними пунктами, педагогів-організаторів, концертмейстерів, художніх керівників, музичних керівників, інструкторів з фізкультури, праці та слухових кабінетів, які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (далі – повна вища освіта), зокрема:
вчителі – повну вищу педагогічну освіту з предметів, які викладають;
вчителі початкових класів – повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю початкова освіта, початкове навчання або які мають дві освіти, одна з яких – вища педагогічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста (до введення в дію Закону України “Про освіту” (у редакції Закону України від 23.03.96 № 100/96-ВР) – середня спеціальна освіта) (далі – неповна вища освіта) або вищу педагогічну з цієї самої спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (далі – базова вища освіта) та повну вищу педагогічну освіту за іншим фахом;
Дякую!

Присвоєння категорій за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста/магістра, але не бакалавра. У вас є освіта рівня спеціаліста/магістра?