Відмова від бюджетного місця

Доброго дня, подавав заяву в КПІ, але в останню мить плани змінилися та вирішив вибрати іншу спеціальність. Я був рекомендований на бюджет в КПІ, але поступаю на контракт в інший ВУЗ. Підкажіть будь ласка, чи обов’язково мені писати відмову від бюджетного місця і як це зробити?

Ніякої відмови від бюджетного місця писати не потрібно. Якщо вирішили все ж відмовитися, забирайте документи, поки ще немає наказу про зарахування! Коли буде наказ, витратите більше часу на це, бо доведеться писати заяву на відрахування за власним бажанням і чекати наказу про відрахування вас з університету. І вже потім віддадуть документи.
Якщо документи ще не подавали, а були просто рекомендовані, але не хочете туди вступати, просто не подавайте туди документи і все. Це і буде вважатися вашою відмовою від бюджетного місця.

3 Вподобання

Документи не подавав, але зателефонували з КПІ та порадили написати відмову. Дякую за розгорнуту відповідь

В мене схожа проблема. Але я хочу відмовитися від державного і подати на контракт в той самий університет. Підскажіть мені, як правильно це зробити

Связаться с ПК этого вуза и сообщить свои планы. А они уж там разберуться - ведь обе эти заявки в их “юрисдикции” )

Якщо я не подам документи в університет хоча була зарахована на бюджет, то бюджетне місце згорає і я не зможу наступного року поступити знову на бюджет?

Вы НЕ “зачислены” на бюджет! Вас рекомендовали для поступления на бюджет. И вы должны “выполнить требования поступления” - подать документы, написать заявление, и всё это сделать в установленный срок.
Если в отведенный срок вы не выполните эти требования - рекомендация аннулируется - на этот год. Т.е. если вы поступите в другое место на контракт, а там всех контрактников потом, в августе переведут на бюджет (ну вот куча бюджетных мест осталась!) - вас не переведут. Потому что вы - в этом году - уже отказались от бюджетного места, не среагировав на рекомендацию.

В следующем году для вас всё начнется сначала - вы опять сможете получить рекомендацию на бюджет и заново решать - выполнять требования поступления на бюджет или нет.

Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо не підтверджуємо навчання на бюджет (заочна форма),то переходимо на контракт? Чи зможемо в майбутньому (після закінчення коледжу)перевестися на очну і державне місце ?

З заочної форми не можена перевестись на денну. На бюджетне можна лише теоретично: 1 на заочці дуже мало бюджету, 2 для переведення на бюджет з контракту треба щоб бюджетне місце з’явилось (тобто, щоб когось з бюджету відрахували, а це на заочці трапляється значно рідше), 3. переведуть на таке місце пільговика

Что значит “перевестись”? )
Если сейчас вы поступаете в колледж, на уровень младшего специалиста или фахового младшего бакалавра - вы поступаете на вполне определенный уровень высшего образования.
Если вы закончили колледж - вы получили диплом колледжа.
Дальше вы собираетесь поступать опять в колледж? Или в университет, на бакалавра?
На каждом уровне высшего образования один раз можно проучиться на бюджете. Т.е. один раз в колледже, один раз на бакалавра, один раз на магистра.
Итак, о чем вы хотели спросить? Сможете-ли вы поступить на бюджет на бакалавра, елси не захотели учиться на бюджете на младшего специалиста? Сможете! :slight_smile:

Дякую за відповідь. Будьте здорові.