Як бути коли ще не закінчив навчання у коледжі

Я навчаюсь у коледжі. Вступаю до ВУЗу на бюджет не пройшов результат по контракту ще не відомий а з 1.09 починається навчання на 3 курсі коледжу і там вимагають надати відповідь чи я буду навчатись далі чи забираю документи до ВНЗ, що робити?

Звоните в ПК, куда собираетесь на контракт и спрашивайте, что вам делать

Вчора тільки були надані рекомендації на бюджет. Якщо ви чекаєте в електронному кабінеті статусу “рекомендовано контракт”, то не варто - такий статус може взагалі не з’явитися. Але по будь-якій заяві, що має статус “допущено”, ви можете вступати на контракт.
Конкурса на контракт майже ніде не має, тільки може бути в топових вишах. І беруть всіх охочих, хто принесе оригінали і оплатить навчання. Я так розумію, ви ще не відрахувались з коледжу і тому свідоцтва з додатком на руках не маєте. Тому зателефонуйте до обраного вишу, вам скажуть чи беруть вас на контракт.

1 Вподобання

Я маю свідоцтво з додатком і вже подав оригінали але у коледжі сказали що поки не буде наказу про відрахування то не буду зарахований до універу

Если и там, и там бюджет - да, на бюджет не зачислят
Если в одном из мест контракт - без проблем

“Не допускається одночасне навчання за двома чи більше спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки, рівнями, ступенями, формами здобуття освіти) за кошти державного або місцевого бюджетів, крім випадків поєднання спеціалізацій (предметних спеціальностей) в одній освітній програмі, або здобуття ступеня магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань на основі повної загальної середньої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, яке вважається одночасним здобуттям ступенів бакалавра та магістра.”
Раздел 3, пункт 8

Ви писали, что на бюджет не пройшли. І я так розумію, подали документи на контракт.
Цікаво інше! Як вам віддали документи(свідоцтво і додаток) без наказу про відрахування??? Якщо ви там ще навчаєтесь, документи не можуть віддати, вони мають зберігатися в коледжі! І віддають їх після наказу про відрахування. А якщо віддали і ще немає наказу про відрахування, то це не ваші проблеми!
І взагалі, як це може вплинути на ваше зарахування до університету!? Щоб зарахували до вишу, треба подати оригінали документів. Ви їх подали. Все, чекайте наказу про зарахування. А коли там вас офіційно відрахують з коледжу, вас не має хвилювати, якщо ви не збираєтесь продовжувати там навчання.

1 Вподобання

контракт і там і там, дякую

У нас така сама ситуація.
Вчимося в коледжі на контракті, і поступаємо також на контракт в Університет.
Не відраховувалися з коледжу ще.
І переживаю чи зможуть сина зарахувати на контракт.
Як що він рахується ще студентом коледжу.
Заяву на відрахування ще не писали.
Підкажіть чи все буде добре.
Його зарахують на контракт як що,він зараз студент коледжу.

Взагалі не бачу підстав, щоб вас не зарахували до університету! Навіть, якщо ще не відрахувалися з коледжу, одночасне навчання у двох закладах на контракті дозволяється! Не можна одночасно навчатися на бюджеті і там і там. А у вас контракт. Тобто на контракт зарахують, навіть якщо зараз ще студент коледжу.
Для зарахування до університету потрібно подати оригінали! свідоцтва і додаток. Це головне. Якщо ви це вже зробили, чекайте наказу про зарахування. А якщо ці документи ще в коледжі, пишіть там заяву на відрахування і вам віддадуть документи.

2 Вподобання

Оригінали подали, довго вір уклали, але ми його не маємо на руках, за навчання ми також оплатили. Надіюся що буде все добре.
Бо заяв 1120, а міст 80.
Що нас не підведуть.

Так ви вже все зробили, що залежало від вас)
Тепер чекайте наказ про зарахування - не раніше 6 вересня. Якщо вже оплатили, значить вам хоч якось гарантували вступ і вони і самі знають, що конкурса на контракт не буде :slight_smile:
Що стосується договору, його підпишуть і віддадуть ваш примірник тільки після наказу про зарахування - раніше не мають права.

2 Вподобання

Дякую😊 мені легше стало, а то переживала страх.
З Політехніки дзвонили три рази за ним.
А думаю відповіді ніякої, а в друг кинуть.
І ти лишишся ні з чим.
Ще раз дякую за розсіювання моїх сумнівів.