Оплата навчання при відрахуванні з університету

Добрий день , мене зарахували першого вересня 2019 року до інституту , мені треба було сплатити за навчання 6000 грн за 1 семестр ,пройшло 2 місяці , я вирішив забрати документи , але з мене хочуть стягнути 2400 грн за вересень, жовтень навчання .Дальше, я надсилаю вам адресу такого самого договору ,який я підписав, це договір не мій ,але він є ідентичним з тим договором ,який я підписував
file:///C:/Users/user/Downloads/%D0%94%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80%20485.PDF

Чи можу я неплатити 2400 грн , ссилаючись на 10 пункт договору про відрахування після 10 днів неоплати . Згідно цього договору , я повинен був біти відрахованим , ще після 10 вересня за неоплату. Не відрахувавши мене після 10 днів терміну оплати , можна вважати що вони теж порушили умови договору і нічого неплатити?

Можна, вони можуть подати до суду, але не думаю, що це зроблять. А навіть якщо і зроблять, то немає ніяких підстав з вас стягувати ці кошти.

А що їм сказати , можете помогти? Можете сказати причину, чому я неповинен платити ці гроші?

А напишіть їм заяву: “Прошу відрахувати мене у відповідності до п.10 договору” :slight_smile:

та впринципі так , а чи мені потрібно тоді платити за тих 10 днів навчання?Бо в договорі є перший розділ(предмет договору) - перший пункт , де чітко пише ,що Виконавець бере на себе зобов’язання за рахунок коштів замовника здійснити надання одержувачу освітньої послуги . Оскільки вони надають послуги за рахунок замовника згідно з першим пунктом , а я їм гроші ніяких недавав , значить вони немали права надавати мені освітні послуги наперед без моїх грошей , можна ще по цьому пункті їх бити?

А чи можна заяву переписати , бо я не знав і написав заяву , що би мене відрахували за власним бажанням , чим можна написати іншу заяву по відрахуванню за 10 пунктом?

Написали так, як написали. Вони зобов’язані видати вам документи незалежно від того чи сплатили ви за навчання чи ні. Якщо ВНЗ має якісь претензії майнового характеру до вас, то хай звертаються до суду.

ага ,зрозуміло , але по факту вони і грошей з мене ніяких не зможуть стягнути , це можна кваліфікувати як вимагання грошей.

Як вони з вас будуть гроші вимагати? За допомогою праски? :slight_smile:

я вже з ними говорив , вони знають що це їх проблема, але хочуть що би я чисто з моральної точки зору заплатив ці гроші ,якщо вони не зможуть зі своїм юридичним відділом та бухгалтерію зробити так що би ніхто не платив цих 2400 грн - це методист який мусів би після 10 днів разом з деканом дати указ на відрахування згідно договору і що би вони до мене не мали притензії що я є аморальна людина ,яка їх підставила і ніби по совісті мав би віддати ці гроші , бо вони думали що я буду вчитись і не хотіли відраховувати , тільки що би мені не перейти дорогу , бо вони думали, що я грошей не маю , а хочу вчитись.

але я платити не буду , бо не має предмету оплати.

Якби методисти сплачували за студентів-боржників, то їхні нирки б давно закінчились.

1 Вподобання

Ну вони правильно думали: грошей немає.

добре дякую , ми з ними домовились , що вони там в себе щось зроблять ,залагодять ситуацію, в разі чого ,якщо вони будуть вимахуватись , я можу в цьому діалозі до вас звернутись?

дивіться, мені цікаво , коли вони будуть триндіти і казати шо вони зі своєї кишені платять гроші , то по факту як вони дійсно закривають такі дири в бухгалтерії?

Скажіть їм просто: грошей немає, звертайтесь до суду, буде судове рішення, будуть вираховувати з зарплатні, а зараз грошей немає.

Підкажіть чи вирішили ви питання ,така ж ситуація ?!Чи подали вони до суду ,хвилююсь щоб не влитіти ще на судебні «издержки»