Що далі? Куди бігти?

Доброго вечора. В е-каб вмене статус " Допущено до конкурсу". Що мені робити далі : дзвонити в омріяний внз чи вони подзвонять самі ?

На контракт собираетесь?

До речі. Практично всюди, де я подавала на контракт написано Допущено до конкурсу. В мене така ж ситуація. Що робити? Їхати з оригіналами чи телефонувати їм і запитати?

Допущены - хорошо.
Т.к. рекомендации на бюджет уже опубликованы, теперь можете звонить в выбранный вуз и сообщат им, что хотите к ним на контракт. Они расскажут по шагам, что делать дальше.

Я дзвонила(вони ще працювали) - не відповідають. Якщо я поїду(завтра) в мій університет, мене не пошлють куди подалі бо у бюджетників мало часу і вони не приймають, поки, контрактників?

Раздел 5, пункт 1
“надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 06 вересня.”

Вузам строго настрого сказано сначала разобраться со всеми бюджетниками. Но есть ПК где ент бюджетников или их очень мало (но они идут вне очреди). Поэтому - ехать, наверное рано! :slight_smile: А вот дозвониться надо - обязательно.
По части приема на контракт у каждой ПК всегда есть свои, иногда существенные детали. Их надо знать перед поездкой в вуз.

1 Вподобання