Прийняття на роботу сумісника

Я маю дві освіти: медичну середню спеціальну і вищу педагогічну. Працюю в медицині за основним місцем роботи. Чи можу бути прийнятою асистентом вчителя як сумісник на ставку, при переведенні на 0.75 чи 0.5 ставки м/с ЗПСМ? Дякую))

Робочий час асистента вчителя 25 год. Порахуйте, щоб ваше тижневе навантаження не перевищувало 40 год.

1 Вподобання

25 академічних годин чи астрономічних? І, взагалі, чи можливо бути по сумісництву на ставку, а на основному місці роботи менше ставки

Години астрономічні, як правило, на роботу за сумісництвом приймають на 0.5 ставки.

Але, взагалі, чи можливо щоб на основному місці роботи було менше годин ніж по сумісництву? Якщо так, то якими нормативно-правовими актами можна керуватися? Дякую))

Также можливо. Це вибір самого працівника. Різні бувають обставини. Можливо гарний колектив, але годин мало, тому і тримається людина, шукаючи додаткові години.

1 Вподобання

А по моєму питанню не порадите?
Я працюю на ставку 40 годин. Маю додатково 5 годин музики та 4 години вокального гуртка…Скільки можна взагалі викладати годин? Одні говорять - 9 годин, а тут я ось знайшла таку інформацію…
“Чи може педагог-організатор займатися педагогічною діяльністю?
Не керівні працівники навчальних закладів, в тому числі і педагоги-організатори, під час основного робочого часу можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у тому самому навчальному закладі, але в середньому не більше 2 годин на день (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад (ставку).
( пункт 81 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778)”
І як це 2 години на день? Щоб було 12 годин , то потрібно 6-денний робочий тиждень. Чи може можна 3 години в день викладати?
Чи можу я викладати 12 годин?

Педорг може мати до 12 годин на тиждень додаткових годин (уроків, гурткових занять чи годин ГПД) по тарифікації та необмежену кількість годин по заміні. Наказ 102 93.