Мед.огляд для вчителів

Чи потрібно вчителям проходити обов"язковий медогляд до 1 вересня під час карантину?

Ні, непотрібно. Заборонено.

На яку постанову опиратися, що не потрібно?

Зупинка медогляду передбачена постановою КМУ номер 291 від 22 квітня 2020 року, яка своєю чергою доповнює постанову КМУ номер 211 від 11 березня 2020 року.
З постанови:
" На період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозвол яється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 950), строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду ".

2 Симпатії