Підвищення категорії після зміни посади

Я працюю вчителем логопедом стаж роботи на час атестації буде 2.5 роки, але загальний педагогічний стаж (працювала вихователем, завідувачем в ЗДО) 12 років. Зараз тарифікуюся по першій категорії, адеж була проатестована як вихователь в 2015 на першу категорію. Питтання : чи маю право продовжувати підвищувати категорійність і йти на вищу категорію, чи лише на підтвердження? В управлінні відповідають, що оскільки стаж логопедом 2 роки то маю право лише а спеціаліста 2 категорії. Тобто іду на атестацію зменшувати кактегорію. Постійно займаюся самоосвітою, маю безліч сертифікатів, беру участь у семінарах, публікувала свої розробки. Керівник закладу не порти підвищення моєї кваліфікації і готова клопотати про пед.звання - старший вчитель, та чи правомірно це? Чи необхідні курси, якщо закінчила ВНЗ у 2018 році? Дякую

Ви можете атестуватися на вищу категорію та звання “старший учитель” без проблем. Не забудьте написати відповідну заяву до 20 жовтня.

1 Симпатія

Навіть до 10 жовтня.

1 Симпатія

Угу, не туди тицнув…

Кадровики на місці заперчують можливість підвищення категорії, бажають якогось нормативного підтвердження такої можливості. До кого звернутися за допомогою, час проходить

3.27. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.
3.18. Особи, прийняті на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів, атестуються не раніш як після двох років роботи на займаній посаді.
От мені і цікаво, чим керуються ваші кадровики??? Це не ви, а вони мають вам показати нормативне підтвердження того, що вони кажуть.
По пункту 3.27. , до чергової атестації категорія, зберігається. Але ніщо не заважає вам отримати вищу категорію на новій посаді, абсолютно ніщо і, як писав колега, присвоїти звання, бо до наявної першої категорії звання можна присвоїти.
По пункту 3.18. Думаю саме про цей пункт йдеться в головах ваших кадровиків. Ви прийняті на педагогічну посаду 2 роки тому? Звичайно, ні. Тому цей пункт зовсім не до вас і не про вас.
Отже, до 10 жовтня заява.
Це не ви маєте надавати нормативну базу, бо ви якраз робите все в правовому полі, це вони повинні пояснити свої фантазії.
Не прийняти заяву не мають права.

Написала заяву атестуватися на вищу категорію, та на зсіданні комісії ІІ рівня члени комісії проголосували за атестацію мене на відповідність раніше присвоєній категорії. Чи мають право на цьому етапі відмовити мені. Чесно кажучи розумію що після вибрів, перейшовши в ОТГ в квітні місяці мене атестуватимуть зовсім інші люди, але якщо вже зараз стоїть питання про підтвердження то воно так і надалі піде. Куди звертатися як оскаржувати це питання? в обланий департамент, чи допоможк профспілка?

Поки немає сенсу щось оскаржувати, бо рішення остаточне буде ухвалено в березні, а зараз ви маєте маленьку перемогу: вже питання не стоїть про другу категорію, а могло б бути і таке. Дозвольте своєю роботою, що заслуговуєте на більше.