У школі вчителям не оплачують медогляд

Доброго дня. Директор школи заявив, що усі вчителі і працівники мають проходити медогляд за власним коштом, оскільки запевняє що в бюджеті немає грошей. Хоча перед відпусткою нам казали що гроші будуть. А як же закон про організацію та забезпечення проходження медогляду роботодавцем? І сума не мізерна (453 грн санстанция і около 300 грн мед.огляд) Чи правомірні дії роботодавця? І що буде за непроходження медогляду у цьому випадку? Недопущення до роботи з подальшим звільненням?

Зараз взагалі медогляд не пройдете. Його відмінили в умовах карантину. Щодо проходження і оплати після карантину, зайдіть на сторінку освітнього омбудсмена Сергія Горбачова. Він недавно в деталях пояснив, чому вчителі не мають оплачувати медогляд.

1 Симпатія

Нам директор сказала не выдумывать на счет карантина, а ехать и проходить медосмотр. Каждый самостоятельно. Еще и за день не пройдешь. Терапевт не принимает до тех пор пока не прийдут результаты анализов. Вот так. А вы говорите, что не пройдем))

А навіщо проходити? Якщо директор так хоче медогляду, то хай за всіх поздає аналізи, може перехочеться. Дії директора незаконні, він це розуміє?

3 Симпатії

Чи законні дії директора, коли він заставляє класного керівника збирати гроші з учнів у фонд школи? Чи правомірні дії класного керівника, коли він відмовився це робити? Чи має право директор школи заставляти вчителів, які везуть учнів на гру “Сокіл” (військово-патріотична гра), купувати за свій кошт обладнання? Тому що директор каже, що обладнання заказав, а вчителі, які везуть хай заплатять за нього гроші.