Вступ до вузу без аттестату 11 класу

Доброго дня, мене цікавить одне питання. Я навчалась у школі за кордоном і маю останній 12тий клас не закінченим у зв’язку з ситуацією, спричиненою коронавірусом. Я хотіла б вступити в університет в Україні, чи можу я це зробити, здавши тільки ЗНО і не маючи аттестату?

Для поступления на первый курс бакалаврата, в качестве гражданки Украины, у вас должен быть и сертификат ЗНО, и национальный документ о полном общем среднем образовании, с серией, номером и датой выдачи.
Можно сдать экзамены в школе экстерном и получить аттестат на общих основаниях.

1 Вподобання

Отвечу кратко: если нет документа о ПЗСО (Повна Загальна Середня Освіта), Ви не зможете! вступити ні в університет України, ні в університет будь-де. Звертайтесь до школи, де Ви навчалися, і вони вже будуть розглядати ситуацію з коронавірусом і чому не видали атестат.

1 Вподобання

Даже дякую за прояснения ситуацiï!
А чи можливо це питания вирiшити в Украïнi?
Чи можливо звернутися на консультацiю по цьому питанню? Щоб одержити термiново аттестат для здачi ЗНО.
Мicце проживания Киïв.

https://mon.gov.ua/ua/news/pochali-robotu-garyachi-liniyi-ta-prijmalnya-gromadyan-shodo-vstupu-2020

Подивіться, тут є адреса і телефони, за якими можна звернутися за консультацією з питань вступу, а також щодо документів про ПЗСО.

2 Вподобання

https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/umovi-prijomu-do-vishih-navchalnih-zakladiv-v-2020-roci

Тут можете подивитися Умови прийому до вищих навчальних закладів України.

Свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту є обов’язковим документом. Спочатку його треба отримати, а вже потім подавати заяви на вступ. В цьому році ЗНО вже неможливо скласти, воно закінчилося і почалася вступна кампанія.
Будуть ще вступні іспити для тих, хто має право! їх складати. Про це - в пунктах 3-8 розділу VIII Умов прийому. Але подача документів до 16 серпня. Можливо, для вступу на контракт, в деяких випадках, можна буде скласти і пізніше, але не факт. І все одно має бути атестат.

2 Вподобання