Невідповідніть балів ЗНО

Чому на сайті освіта.юа бали з ЗНО не відповідають балам в правилах прийому до вузів

Это как?
Что чему не соответствует?

Дивне питання… На сайті освіта.юа публікують бали ЗНО, тобто переведення тестових балів в шкалу 100-200. Що там не так? 100 балів і більше - абітурієнти можуть подавати заяви. А вже в правилах прийому виші можуть самостійно встановлювати мінімальний бал! Це не заборонено законом, більш того, вони мають таке право. І да, іноді встановлюють 125-140 з профільних предметів і відхиляють заяви, де балів менше! Це не новина, якщо читати правила прийому до конкретного вишу, і діє вже не перший рік. Не зрозуміло, що чому має відповідати???

Я так розумію, що даний сай створено для зручності , щод не заходити в кожен вуз в правила. А обрати необхідну спеціальність і знати в яких вузах вона є та які прохідні бали, ось чому повинні відповідати.

Все равно непонятно, что чему не соответствует.
Примеры есть? А то пока - только интрига )

Невідповідність в тому, що на сайті зазначено, що на бюджет 100,а не 125, на фармацію 100 а там взагалі 130 і т.д.

Тобто, на Вашу думку, на цьому сайті мають опублікувати відразу 100500 сторінок з правилами прийому в УСІ виші України ще на стільки ж сторінок, і це буде зручно? Або створити таку велику таблицю) Але ж все одно офіційна і найдостовірніша інформація буде на сайті вишів. Це, так би мовити, першоджерело. І вибачаюся, але будь-якій людині, яка хоче навчатися в університеті, треба вміти працювати з інформацією, вивчати, аналізувати, порівнювати. Це класний skill для майбутнього навчання))

2 Симпатії