Апеяція результати засідання

Доброго дня. Коли апеляційне засідання відбулось в п’ятницю, результати мають бути сьогодні - завтра? І ще підкажіть, будь ласка, коли є вже витяг на сторінці, то в офіційних результатах має виправитись бал?і як це все працюватиме з електронним кабінетом вступника

Витяг з протоколу має з’явитися протягом 3-х робочих днів. В офіційних результатах все виправляється автоматично. В електронний кабінет вносите остаточний результат, який буде після апеляції.

Дякую! :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:_____

Напишіть тут про результат розгляду заяви. Якщо не помиляюся, це у Вашої дитини комп’ютер не розпізнав відповіді з фізики на 5 задач, і відповідно на 7 балів? Це дуже багато! Сподіваюся, що всі бали додадуть :slight_smile:

Так, обов’язково напишу. З нетерпінням чекаємо результату.

Ура! Нам всі бали повернули. В нас 196.дякую вам за консультації і підтримку. Ще підкажіть на рахунок витягу - ми маємо кудись його подавати? Того що з електронним підписом.? Чи це просто для нас він. Того, що бали в сертифікатів виправлені.

1 Симпатія

Вітаю!!! :v: Справедливість є і за неї варто боротися! :+1:
Минулого року у сина була схожа ситуація, але з математикою: комп’ютер неправильно розпізнав цифру і відповідь не зарахували. Подав апеляцію і додали 2 бали)) І ще знаю декілька таких випадків. Тому, з власного досвіду, була впевнена, що всі бали Вашій дитині додадуть! :slight_smile:
Витяг з протоколу - це для Вас, нікуди його подавати не треба. Остаточний результат буде в електронній базі і в кабінеті виправиться. Потім сформуєте і роздрукуєте Інформаційну картку, там будуть результати з усіх предметів. Ось її і будете подавати з сертифікатом. Удачі!

1 Симпатія

Дякуюємо! Надіялись на позитивний результат, але сумніви все-таки були. Ура ще раз!