Вносити оцінку з ДПА чи ні?

Доброго ранку. Допоможіть розібратись потрібна оцінка ДПА в Атестаті чи ні?. На що вплине внесення або не внесення оцінки? Школа заставляє внести оцінки ДПА. для чого?

В цьому році оцінка з ДПА вноситься в свідоцтво за бажанням. Тобто Ви самі вирішуйте, потрібна Вам оцінка чи Вас влаштує запис “звільнений” замість оцінки. Оцінки з ДПА впливають на середній бал атестату. Виші в Україні цього року прийматимуть свідоцтва без ДПА. Що стосується закордонних, не впевнена.

який чином вплинуть на бал атестата? нас буквально вмовляють внести

деякі оцінки ДПА вийшли на бал нижчі підсумкових. то чи варто вносити? нам аргументують тим що це суттєво не вплине, а потрібно на наступний рік, якщо ми вирішим поступати ще раз і якщо повернуть ЗНО. ми розгублені. для чого це?

При розрахунку середнього балу атестату оцінки за ДПА або будуть враховані (якщо внесені), або не будуть. Середній бал може дещо відрізнятися. Але зараз середній бал при вступі або зовсім не враховується, або має коефіцієнт 0,05-0.1. Тобто на вступ майже не впливає.
Якщо напишите, які у Вас оцінки з ДПА і річні оцінки з цих предметів, зможу відповісти більш конкретно.

1 Симпатія

це все ми знаємо. без ДПА у нас атестат більш ніж 180. оцінки ДПА 8,9,10

Питання в тому чи потрібно їх вносити? для чого школі ці оцінки?

Ці оцінки школі взагалі не потрібні, повірте. Школа Вам просто видає атестат. І це Ваш атестат! Ви уж самі вирішуйте, чи потрібні Вам ці оцінки у Вашому атестаті.
На мою думку, краще внести. Тим більше, якщо оцінки не суттєво відрізняються від річних. Адже ніхто не знає, що буде в наступні роки!) І гарантувати на майбутнє теж. А так у Вас буде, так би мовити, нормальний атестат з усіма оцінками. Його всюди і завжди приймуть.

2 Симпатії