ЗНО з української мови

Чи можете, будь ласка, переглянути мій текст із ЗНО з української мови й сказати наскільки “правильно” його оцінили. Буду вдячний.

Як можна бути патріотом, живучи поза межами своєї країни?

Чи обов’язково проживати на території своєї країни, щоб бути патріотом? Взагалі, хто це такий?

На мою думку, патріот - це людина, яка цінить та поважає символи й історію своєї країни. Однак, щоб любити рідну землю, не обов’язково бути саме на її території. Будучи за кордоном, нам нічого не заважає “підтримувати зв’язок із Батьківщиною”.

Яскравим прикладом може бути новела “Камінний хрест” Василя Стефаника. Іван, головний герой, змушений переїхати до Канади. Незважаючи на це, він щирим серцем продовжує цінити й любити свою країну. Цей чоловік на завжди залишиться патріотом України.

Підтверджує мою позицію доля Тараса Григоровича Шевченка. Якось, ще будучи малим, молодий поет відправився навчатися до Петербурга. Так, він знаходився за межами території України. Але як Ви думаєте, чи став Тарас менше любити Батьківщину? Ні! Великий поет “серцем і душею” завжди був поруч із рідною землею. А повернувшись, це не завадило йому стати “пророком українського народу”.

Я переконаний, що, будучи за кордоном, немає різниці чи живеш ти поза межами своєї країни, чи ні. Головним є те, що “твоє серце завжди поруч з Батьківщиною”.

Я оцінив би наступним чином:
58_1 - 2 бали
58_2 - 0 балів (у вас немає жодного аргументу, що підтверджує тезу)
58_3а і 58_3б - по 1 балу, оскільки незрозуміло до які аргументи ви підтверджуєте прикладами з життя та літератури.
58_4 - 1 бал, адже трохи порушена логіка викладу
58_5 - 0 балів, оскільки висновок не відповідає тезі.
58_6а і 58_6б - 3 і 2 бали, виходячи з кількості помилок.

В сумі 10 виходить. Оцінили вас правильно.

Теж погоджуюсь, що 10 - об’єктівна оцінка.

а які можна привести аргументи?