Питання щодо апеляції

Доброго дня! На ЗНО з математики в тестовій частині бланка А я виправив відповідь на правильну, замалювавши попередню, як зазначено в прикладі, але комп’ютер не зарахував мою відповідь взагалі і поставив прочерк і 0 балів в картці результатів учасника ЗНО. Чи можу я подати апеляцію з цієї причини?


І як саме подавати на апеляцію? На сайті УЦОЯО надаеться посилання на завантаження pdf-файла, я повинен роздрукувати й заповнювати саме його або писати все самому за цим зразком?

Якщо комп’ютер поставив “_”, то це означає, що він взагалі не побачив відповіді на завдання і в картці результатів звісно 0. Але судячи по скрінам, Ви надали відповідь, хоча із виправленням. І це допускається. В картці результатів мала б стояти Ваша відповідь (буква) і правильна відповідь (буква).
Якщо Ваша відповідь правильна і виглядає як на скрін-копії, подавайте апеляцію! Перевірятимуть живі люди) Шанси, що виправлять, дуже високі.
Як саме подавати заяву: завантажуєте файл, роздруковуєте, заповнюєте свої дані, ставите дату і підпис. Відправляєте Укрпоштою рекомендованим листом на вказану адресу із відповідною поміткою. У Вас є ще три дні…

1 Вподобання

Дуже дякую за відповідь! :slightly_smiling_face:

Удачі! Звертайтесь! :wink:

Як зрозуміти, що мою заявку на апеляцію прийнято на розгляд?

Дата засідання апеляційної комісії зазвичай оприлюднюється на сайті УЦОЯО в розділі Новини. Там вказується дата, час, предмет і прізвища тих людей, чиї заяви розглядатимуться. Можливо, інформація, що заяву зареєстровано, буде і в особистому кабінеті. Ви можете бути присутні на засіданні.

Здравствуйте. Кроме распечатанного и заполненного заявления,нужно подавать распечатанный бланк ответов и карту результатов? И сколько длится весь процесс апелляции,ведь электронный кабинет нужно создавать уже 1 августа,и тогда как подавать исправленные результаты,если это длится около 15 дней???

В общем случае, кабинет для подачи документов можно будет создавать с 1 августа и до конца подачи заявок - до 22 августа )
Так что сроки апелляции не станут преградой. Просто, подадите свои заявки чуть позже остальных. Дата подачи заявок на поступление в период вступительной компании значения не имеет. Сам конкурс будет в районе 27го августа )

1 Вподобання

Спасибо большое за ответ) И ещё вопрос: Обязательно ли присутствие на обсуждении апелляции?

Присутствовать на заседании апелляционной комиссии не обязательно. Заявления рассматриваются все, независимо от личного присутствия. Присутствовать можно по желанию. И в том, и в другом случае результат рассмотрения заявления будет в личном кабинете в течение 3-х дней.

Думаю, не варто! Поставили 0 , тому що лист абсолютно не відповідає темі. Тобто написано зовсім не про те, жодна з трьох умов не опрацьована! Помилок також багато, але в даному випадку це вже не має значення.

1 Вподобання

Скажіть яка процедура відкликання апеляційної заяви ???

Дякую

Процедура відкликання апеляційної заяви на сайті УЦОЯО не прописана. Можу порекомендувати звернутися з цим питанням безпосередньо до них (за телефоном, вказаним на сайті). Або написати електронного листа (e-mail також є на сайті). Можна також спробувати написати заяву за зразком заяви на апеляцію: вказати всі свої дані, змінити назву заяви, написати “Прошу відкликати мою заяву на апеляцію з такого-то предмета”, дата, підпис. Відсканувати і відправити ел/поштою, зазначивши тему “Відкликання апеляційної заяви”. Ну або вони по-іншому скажуть як зробити. Але зверніть увагу: відкликати заяву можна лише до її розгляду на комісії! Тоді вона взагалі не розглядатиметься.