Старший учитель

Добрий день!
Працюю в школі 15 років. Маю вищу категорію. Остання атестація у 2018-2019 н.р.
Хочу отримати звання “Старший учитель”. Що мені потрібно для цього зробити? Чи потрібно проводити заходи чи відкриті заняття? Ця процедура схожа на атестацію?

Для цього потрібно подання директора або педради до 10 жовтня і сумлінна праця.
Ось критерії з Типового положення про атестацію
5.3. Педагогічні звання «старший викладач», «старший учитель», «старший вихователь» можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційні категорії «спеціаліст вищої категорії» або «спеціаліст першої категорії» та досягли високого професіоналізму в роботі, систематично використовують передовий педагогічний досвід, беруть активну участь у його поширенні, надають практичну допомогу іншим педагогічним працівникам.

Дякую за відповідь!
Я викладаю інформатику і постійно допомагаю та консультую колег з питань використання інформаційних технологій.
Скажіть будь ласка.
Чи потрібно проводити заходи чи відкриті заняття? Ця процедура схожа на атестацію?

Це атестація, але ж атестація - це не обов’язково відкриті уроки і заходи. Такої вимоги в Типовому положенні немає.

На попередній атестації на вищу категорію відділ освіти ОТГ вимагав провести 1)виховний захід, 2)відкритий урок, 3)контрольна робота(перевірка знань в учнів) 4) виступ на семінарі.
Мої учні не один рік є призерами олімпіад. Я приймаю участь у різних конкурсах. Та цього на їхню думку не достатньо, обов’язково потрібно виконати чотири пункти про які йшлося вище.
Хочу отримати звання " Старший учитель". Та замислююсь, що вони придумають цього разу.

Те саме і придумають. Атестуватися потрібно одночасно на підтвердження вищої категорії та педагогічного звання старший учитель.

Дякую за відповіді. Обговорю своє бажання з адміністрацією школи. Що вони порадять.
:thinking: