Дитина учасника бойових дій

Добрий день, підкажіть будь ласка дочка вступає цього року у виш, батько має УБД, за результатами ЗНО дочки один виш нас бере на бюджет без пільг ми і так проходимо, але ми хочемо в інший в який за балами проходить дитина тільки на контракт, як подати документи так щоб якщо в другому виші відмовлять в застосуванні пільги для дітей учасників АТО то ми змогли поступити в перший вуз на бюджет?

Мабуть, тут справа в пріоритетах: потрібно перший пріоритет поставити туди, де шанси мінімальні, а другий - тот, де місце гарантоване.

Утім, сподіваюсь, що ще хтось долучиться з рекомендаціями.

Справа в тому, що дітям учасників бойових дій не передбачено особливих умов при вступі, вони не входять в пільгові квоти.

Діти учасників бойових дій мають право на безкоштовне навчання в ВНЗ

Не мають, якби мали то половина бюджетних місць була ними зайнята

подскажите пожалуйста, а какие есть пильги для детей, участников боевых действий

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році (Розділ VIII), зокрема пункти 12-13.

Если коротко, то при поступлении льгот нет. Льготы при поступлении имеют только сами участники боевых действий. А дети УБД только могут быть переведены на бюджет, если поступят на контракт. И то, если вдруг будет бюджетное место и они до этого не получили вообще рекомендации на бюджет ни по одной заявке. Ну и в порядке очереди из льготников, разных, по категориям льгот вначале, и по баллам потом.