Переведення учителя з одного закладу в інший

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можливе переведення учителя з одного закладу в інший з початку навчального року? Чи необхідно звільнитися і влаштуватися на роботу заново? Чи вплине звільнення на відпустку, стаж? Дякую

Звільнитися і влаштуватися треба буде обов’язково. По іншому ніяк. Ви це можете зробити будь-коли. Звісно, що найкраще це зробити на початку навчального року. Це точно ні на що не вплине - ні на стаж, ні на відпустку.

Можна змінити місце роботи шляхом переведення.

Пишеться дві заяви. Одна на ім’я директора закладу, де ви працюєте, інша на ім’я нового директора.
“Прошу звільнити мене з посади вчителя математики 25 серпня 2020 року за п. 5 ст.36 КЗпПУ шляхом переведення на посаду вчителя математики школи #888
“Прошу призначити мене на посади вчителя математики з 26 серпня 2020 року шляхом переведення з посади вчителя математики школи #777”.

Обидві заяви підписують директори. Заяву на звільнення подаєте тому директору, де працюєте, на прийом - тому, де збираєтесь працювати.

2 Симпатії

Дозвольте у цьому місці запитання: у трудову книжку робить запис директор того закладу освіти, звідки звільняється вчитель - “звільнено з посади… шляхом переведення на посаду вчителя … школи 444”. А інший директор напише, що призначено…шляхом переведення…" Так?.. Я, директор школи, маю аналогічну ситеацію, коли вчитель хоче переводу до іншого закладу освіти. Тож тому і запитую. Дякую.

Так, обов’язково вказуючи ст.КЗпПУ.

Так, директор, який звільняє; звільнений з роботи шляхом переведення на посаду (назва посади) школи (повна назва школи), п.5 ст.36 КЗпП України.

А той директор, що бере на роботу:

Назва закладу

Прийнятий на посаду (назва посади) шляхом переведення з посади (назва посади) школи (повна назва школи).