Необхідні предмети при вступі до ВНЗ У 2021

Скільки предметів буде вимагати ВНЗ для вступу у 2021? І скільки предметів можна буде максимально складати у 2021?

ВНЗ буде вимагати 3 предмети, складати можна буде 5.

Дякую за відповідь, але скажіть будь ласка, предмети які будуть вимагати ВНЗ виглядатимуть так: 1). Українська мова(спрощена або повна)
2). Математика (спрощена або повна)
3). Фаховий предмет
(Спрощена або повна в залежності від спеціальності)
Чи правильно я зрозуміла?

Можливо ви маєте на увазі базовий і профільний рівень ?
Для вступу треба складати українську мову і літературу (якщо не вступати , до для атестата достатньо мову), математика, якщо вимагається для вступу, то профільний рівень не залежно від спеціальності. Базовий рівень складають ті, хто не вступає у ВНЗ. Але не лякайтесь слова “профільний”, за складністю він буде такий же як і цього року, а базовий буде ще простіше. Точніше профільний = базовий (28 завдань) + 6 завдань.

Тобто спрощену мову і математику складають лише ті, хто не планують вступати до ВНЗ? Далі йде історія або англ, тобто виходить що ВНЗ буде просити вже 4 предмети, мову і літературу, математику, історія або англ і профільний. Я правильно розумію? Дякую за відповідь

На перше питання відповідь - так. ВНЗ буде вимагати 3 предмети. 4 предмети необхідно для ДПА: укр мова, мат, іст або англ, ще 1 на вибір.

А як дізнатися які предмети буде вимагати ВНЗ на конкретну спеціальність тоді у 2021?

Перелік предметів встановлюється на кожну спеціальність, не залежно від внз. Встановлюється наказом МОН, який буде десь у листопаді - грудні. Ви напишіть, на яку спеціальність будете вступати, я вам скажу, які предмети з ймовірністю 95 % вам треба буде здавати.

https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/umovi-prijomu-do-vishih-navchalnih-zakladiv-v-2020-roci
Дивіться наказ 1285 , сторінки 74-83, там предмети за цей рік, у наступному більш за все буде так само. Вага атестата 0.1. Українська на всі спеціальності.

А математика не буде на всі спеціальності?

Ні, звичайно. Якщо для вашої спеціальності математика не потрібна, вам треба здати лише базовий рівень для дпа.

А подавати документи на бюджет можна буде на 5 будь-яких спеціальностей у будь-який університет країни? І скільки можна буде подавати заяв на контракт?

На бюджет - так як ви написали. На контракт - кількість заяв необмежена.

Дуже дякую вам за приділений час та за відповіді. А чи невідомо вам чи потрібно відробляти бюджет потім?

Раніше треба було відпрацювати 3 роки на державу, але за новим законом “Про вищу освіту” цю норму скасовано, тому зараз де хочете, там і працюєте.

А давно цей закон прийняли? Тобто будь-які спеціальності навіть медицина та вчителювання не треба відпрацьовувати? Раніше треба було всі спеціальності відпрацьовувати?

Прийняли 1.07.2014 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1556-18#Text
Перечитайте, там немає такої норми, що треба відпрацьовувати на державу. Хоча, може є, то я пропустив, тому перечитайте

Наче десь казали що вчителі, лікарі та ветеринари мають відпрацьовувати бюджет? Та за яким принципом призначають квоту чи коефіцієнт певному абітурієнту?

Я такого не чув, що вчителі та лікарі мають відпрацьовувати, хоча це не гарантує, що такої норми немає. Тому, якщо знайдете про це в законах/документах, надішліть сюди.

Якщо я навчаюся у технікумі і не планую вступати до вишу, але хочу здавати профільне ЗНО з 3-ох предметів, мені потрібно здати ще один?