Про заповнення бланків

Доброго дня! Виникла така проблема: при заповненні бланку А (ЗНО з української мови), ззаду, де всі пишуть “З правилами учасника ЗНО ознайомлений…”, потрібно було написати “номер мого місця”,а я написала “номер лого місця” (почерк на дошці був не дуже розбірливим, а я відразу не спитала, що там написано). + до того, написала замість “апеляцій” написала “апеляції”. Знаю, це 100% моя провина і я переживаю за те, що роботу взагалі не приймуть :sob::sob:
Скажіть, чи анулюють мою роботу за ці помилки?

Формально можуть анулювати, адже ви розшифрували роботу, тобто вашу роботу можна впізнати серед інших , а такого не повинно бути. Але , судячи з вашого випадку, таке помітять дуже наврядчи, то все має бути добре.

1 Вподобання

Це ж бланк А, він хіба попадає у руки людей? Я думав, що його тільки компʼютер перевіряє. І взагалі, хтось дійсно буде читати те, що ми там писали? Мені здавалось, що це лише формальність. Я ні разу навіть не старався той текст писати гарним почерком(

1 Вподобання

Не анулюють, 100%. Текст про правила не має відношення до тесту. Головне, щоб він був написаний там, де потрібно. Можете за це не переживати.

1 Вподобання