Навчальна практика для студентів

Доброго дня. Чи може ВУЗ вимагати обов’язкового проходження навчальної практики в умовах карантину? Чи може студент бути відрахований через непройдену практику?

1 Вподобання

Якщо практика передбачена навчальним планом, то студент зобов’язаний її пройти навіть в умовах карантину.

1 Вподобання

Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо студент має пройти практику тому що навчається в Україні але сам знаходиться за кордоном, чи має від право не приїхати щоби пройти практику?

а яким чином він пройде практику? Це все залежить від спеціальності, бази практики та можливості проходити цю практику дистанційно. Наприклад, якщо студент навчається програмуванню, то звісно він може влаштуватись на практику в компанїю, то працювати з-за кордону. А ось, якщо він металург, то навряд чи у виша є домовленість із підприємствами закордоном.

Студентка вчитель німецької мови, практику потрібно пройти у школі чи ліцеї де вивчають німецьку мову. А вона знаходиться за кордоном і запитує чи можна пройти практику щоби не приїзжати в Україну, хоча вчиться в Україні в Пед університеті Чи Пед-інституті.?

ну то нехай питає у виші (і спершу знайде школу з німецькою мовою, яка працює дистанційно, де зможе пройти практику віддалено). Я, наприклад знаю школу з німецькою мовою (бо її не в усіх школах вивчають), яка працює очно, тож там практику точно не пройдеш із-за кордону

У нашому ліцеї змішана форма навчання, але є сховище і ми постійно вчимося офлайн, так що ми змушені будемо відмовити, або нехай перетинає кордон та проходить практику у нас. ЩИРО ДЯКУЮ!!!

Практика обов’язкова. У мене теж вона була в період війни. За неї ставиться залік. Без документації залік ніхто не поставить. Якщо викладач щось намудрує, то потім буде мати біду з перевірками, тим більше якщо вуз проходить акредитацію. Я не мала змоги проходити практику, бо вчилась заочно і працювала, але домовилась в школі з директором, щоб мені підписали всі документи, характеристику, накази і т.д.,типу я там була. Звісно, що мене там не було, бо школа працювала в дистанційному форматі, але якби і була, то яка ж це тоді практика дистанційна? Просто освітня програма створена була задовго до війни, відповідно всі форс-мажори не були враховані. І практику дійсно можна проходити дистанційно, якщо що. Не відмовляйте студентці, бо така ситуація в країні важка, а людину можуть відрахувати…

1 Вподобання

дівчина, при не бажанні повертатись в країну, може сама знайти інше місце практики (де дистанційне навчання). Чому саме цей ліцей має вирішувати ці питання за неї.

1 Вподобання

На практику в навчальному плані відводиться певна кількість кредитів і чим довша практика,тим кредитів більше тому просто не пройти її не можна. Принаймні звіт за практику має бути написано і оцінка за захист практики отримана.