Як провести педраду якщо більшість вчителів у відпустці?

Доброго дня. Як правильно провести педраду про випуск 11 класників, якщо більшість вчителів у відпустці? Дякую за відповідь!

Для випуску тих учнів, які не складають ДПА, педраду маєте провести до 1 липня. Для тих, хто будуть складати ДПА у формі ЗНО, випуск треба здійснити 30-31 липня. Дійсно, більшість педагогів тоді будуть у відпустках.
Але, відповідно до статті 11 Закону України “Про відпустки” щорічна відпустка за ініціативою власника або уповноваженого ним органу, як виняток, може бути перенесена на інший період тільки за письмовою згодою працівника та за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) або іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом у разі, коли надання щорічної відпустки в раніше обумовлений період може несприятливо відбитися на нормальному ході роботи підприємства, та за умови, що частина відпустки тривалістю не менше 24 календарних днів буде використана в поточному робочому році.
Таким чином, вам необхідно перенести частину щорічної відпустки, зокрема 30-31 липня на період осінніх канікул, наприклад. Але для цього необхідно взяти письмову згоду вчителів. Якщо вони не дадуть письмову згоду, тоді не знаю … Коротше кажучи, вам, як директору, треба мотивувати вчителів написати ту письмову згоду: чи то запропонувати премію, чи то дати додаткові вихідні серед навчального року, чи щось інше… Усе у ваших руках.