Свідоцтво з відзнакою

Доброго! Допоможіть, будь ласка!
Школа з дистанційною освітою. Прийняла рішення після першого семестру (так мені написали) не замовляти дитині свідоцтво з відзнакою.
Перший семестр - тільки одна 9. Другий - 10, та більшістю 11-12. Багато виконаних робот, відеодокументів… Дуже намагався.
Річні усі 10-12.
Але дають свідоцтво без відзнаки.
Що мені робити? Як оскаржити? Я через карантин з сином не в Україні зараз. Так не можна, і, мабуть, не по закону.
Дитину потрібно підтримати, щоб він і далі мав бажання намагатися.
Дуже дякую.

Зверніться з відповідною заявою до школи.

Я їм пишу постійно та повсюди. Вони не приймають моє прохання, майже не відповідають.
Будь ласка, можете дати зразок офіційної заяви, щоб я змогла їм написати так, щоб вони обов’язково отреагували.

Звичайна заява. Директору школи. Повертаю свідоцтво про здобуття базової середньої освіти у зв’язку з виявленню помилкою. Відповідно до чинного законодавства моїй дитині мало бути видано свідоцтво з відзнакою, оскільки дитина закінчила 9 класів з річними оцінками 10-12 з усіх предметів, а видано свідоцтво звичайного зразка. На підставі виявленої помилки, прошу скласти акт, визнати свідоцтво недійсним та замовити передрук документа.

1 Вподобання

Пробачте.
Я все ж таки хочу спитати.
В моєму випадку я можу розраховувати на те, щоб школа подала клопотання на друк нового свідотства?
Вони мені постійно пишуть таке:
“Свідоцтва замовляються заздалегідь. Іван до результатів річного оцінювання мав тематичні та семестрові за І семестр нижче, ніж необхідно для отримання свідоцтва з відзнакою. Крім того, багато робіт у ІІ семестрі були не виконані. Таким чином, не було підстав для замовлення свідоцтва іншого зразка.”

Наскільки я знаю, семестрові можуть бути нижче, але він всі відмітки виправив, син дуже намагався, очні сесії (їх було 6) усі здав на 10-12.
В підсумку перший семестр - одна 9, другий семестр - тільки 10-12. Річні усі 10-12 (10 менше, ніж 11-12).
У ІІ семестрі не було виконано по всім 16 предметам та 89 тестам біля 6-7 робіт (вони пишуть багато).

У мене є підстави наполягати на видання свідоцтва з відзнакою? Дякую.

Ну я ж вам відповів, що робити. Для чого ви перепитуєте

1 Вподобання

Надіслала заяву директору школи, відповіли текстом листа від 18 січня 2016 року № 1/9-27:
“… питання видачi свiдоцтва про базову загальну середню освiту з вiдзнакою вiднесено виключно до компетенцiї керiвникiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв…”
Та пояснили, що поточні відмітки їм не сподобалися та вони вирішили не давати свідоцтво з відзнакою та не вважають видане свідоцтво не дійсним.

Я так і незрозуміла. Що таке “до компетенцiї керiвникiв”, якщо і в наказі і в листі написано, що надається свідоцтво з відзнакою за результатами річних оцінок. Невже педрада може вирішити не рекомендувати учня на відзнаку, якщо у нього оцінки річні 10-12.
У мого сина середній бал 11,3. З річних оцінок тільки одна 10, решта 11-12.

Дякую за підтримку.

Це маячні. Нормативні документи говорять наступне: “Учні (вихованці) дев’ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти (незалежно від форми здобуття) та переводяться до наступного класу чи випускаються із закладу загальної середньої освіти, отримують свідоцтво про базову середню освіту, а учні (вихованці), які за результатами річного оцінювання з усіх предметів, що вони вивчали у дев’ятому класі, мають результати навчання високого (10, 11, 12 балів) рівня,- свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою.”

Раджу не зупинятися, добиватися правди далі.

Зверніться з листом до т.в.о. Міністра освіти Сергія Шкарлета. Треба буде докласти копію свідоцтва та копію додатка, а також відповідь з відмовою в заміні документа.

1 Вподобання