Позачергова атестація 2021

Доброго дня, прошу Вас надати роз’яснення : атестувалася у 2018/2019 н.р., планую атестуватися позачергово у 2020/2021 н.р. Чи маю я на це право ? За цей період неодноразово друкувалася у періодичних виданнях, проводила і планую провести відкриті заняття, роботу з колективом тощо. У міському управлінні освіти дали відповідь, що атестуватися позачергово зможу тільки у 2022 році.

Дякую Вам !

Можете атестуватися в 2021 році. Раджу подати запит в МОН і відповідь дати почитати ,професіоналам’’ з міського управління.

1 Вподобання

Дуже вдячна Вам, так і зроблю !

Мене теж дуже цікавить це питання. Будь ласка, підскажить, як оформити запит в МОН и за якою адресою? Дякую…

На сайті “Доступ до правди” можна задати питання у МОН України. Протягом тижня мають надати відповідь. Я вже отримала відповідь, та дуже узагальнену (надіслали просто частину тексту із Типового положення про атестацію). Я надіслала повторно запит із конкретним питанням по роках атестації. Очікую відповіді. Як отримаю, поділюся на Форумі.

О, дуже дякую. Буду чекати. В мене теж самі роки атестації.

https://drive.google.com/file/d/1wMdLmePB4ZKLDFfKVGmDm7Wrz0eMg8Ae/view?usp=drivesdk
Ось така відповідь прийшла ! Дозволено атестуватися позачергово рівно через 2 роки. Тобто, при попередній атестації у 2019 році можна атестуватися позачергово у 2021 році. Дякую експертам сайту Форуму за пораду та підтримку !

Я ж Вам казав. :slightly_smiling_face: Вітаю!

1 Вподобання

Супер! Гарна новина. Дякую, Вам!

1 Вподобання