Заповнення додатків до свідоцтв про базову освіту

Які предмети треба виставляти в додаток до свідоцтва про базову середню освіту, чи треба рахувати для 9 класу середній бал? Дякую.

Всі предмети, які вивчались протягом 5-9 класів, включаючи образотворче мистецтво, музичне мистецтво, та предмети варіативної складової. Середній бал рахуємо

Вкажіть, будь ласка, на які нормативні документи посилаєтесь, даючи саме такі рекомендації!

Усі предмети, що вивчались в 9 класі + предмети, які вивчались у 5-8 класах, якщо вони не мали свого завершення в 9 класі (етика, Мій Київ), образотворче та музику не виставляємо, бо це є предмет мистецтво, який у певних класах міг викладатися окремими курсами, а у 8 та 9 класах саме як мистецтво.

Середній бал не обраховуємо, було роз’ясння МОН.

3 Симпатії

Для втупу після 9 класу не будуть вимагати середній бал щоб був в свідоцтві?

Ні, не будуть…

1 Симпатія

Якщо в 9 класі інформатика не викладалась ( вакансія вчителя), чи потрібно в додаток до свідоцтва вносити цей предмет?

Звісно, оцінка мала б бути всеодно.

Як на мене то потрібно виставляти і образотворче мистецтво і музичне мистецтво і мистецтво як окремі предмети не дивлячись на те що мистецтво це як би продовження курсів… Адже музичне мистецтво це в більшій мірі здібності дитини (вокальні, слух), образотворче мистецтво аналогічно… а мистецтво, це вже дещо інший предмет… який оцінює інші здібності дитини…

Хто повинен заповнювати додатки до атестатів про повну загальну середню освіту і додатки до дипломів кваліфікованого робітника у професійно-технічному училищі? Чи повині вони бути обов’язково надруковані на принтері, а не заповнені ручкою?