Атестація соціального педагога

Добрий день! Я працюю в школі на посаді практичного психолога та соціального педагога. Атестація психолога відбулась у 2019-2020 н.р. А як соціальний педагог проатестуватися не можу, бо не маю спеціальності соціального педагога. Підкажіть, будь ласка, чи зможу я в 2020-2021 н.р. проатестуватися як соціальний педагог, якщо я вступлю влітку в магістратуру за напрямком Соціальна робота з відповідною спеціальністю? А диплом отримаю тільки через 1,5 роки. Стаж роботи як соціального педагога складає 4 роки у даному навчальному закладі. Дякую.

Зможете проатестуватися на категорії по отриманню диплома з відповідною освітою, не раніше.

1 Вподобання

Маю диплом “вчитель укр.мови та л-ри”, але 12 р. працюю соціальним педагогом. Два рази атестувалася на підтвердження категорії “спеціаліст”, проходжу курси підвищення кваліфікації, добросовісно виконую посадові обов’язки, маю грамоти, дипломи, подяки. Оскільки соціальний педагог прирівнюється до педагогічних працівників, то чи маю я можливість атестуватися на “спеціаліст ІІ категорії”, без спеціальної освіти “соціальна педагогіка”? Чи має право в.о.директора звільнити мене з цієї посади, лише мотивуючи тим, що не має відповідної освіти?

Звільнити - не звільнить. А от атестуватися на категорії соціальному педагогу дозволено, маючи відповідну освіту, п.4.1 Типового положення про атестацію.

Дякую Вам за відповідь!

Дякую Вам за

відповідь!