Чи зберігається посада при виході з декрету

Доброго дня. У 2017 році я пішла в декретну відпустку. В червні я виходжу на роботу. Директор хоче залишити вчительку, яка працює на моєму місці, а мені назбирати по всіх класах 18 годин. Чи можна так? І як мені проходити курси НУШ, для якого класу? І ще одне питання. Як оплачується робота вчителя в літній період?

Оплачувати будуть ставку, тобто 18 годин, якщо до декрету у вас була ставка.

Щодо іншої частини запитання, то не зрозуміло хто, де, що буде для вас збирати по всій школі.

Дякую за відповідь. Коли я йшла в декрет, у мене був клас,(класне керівництво і 22 год) я їх набрала в 1 клас, а пішла, коли вони закінчили 2, на моє місце прийшла вчителька. Зараз директор не хоче її звільняти чи кудись переводити, вона залишається працювати на моєму місці, а мені пропонують 18 год. у 2 і 3 класі інформатику, основи, природознавство і ін.

Тобто зараз ви претендуєте на той клас, який не знаєте, тобто на теперішній перший, у наступному році це буде другий клас?

Звісно, ви маєте право вийти на повноцінний клас. Тим більше, що у дітей було дистанційне навчання.

Я просто хочу, щоб мені дали якийсь клас, бо я в декрет йшла з класу, чи перший чи дугий, не принципово, хоча мав би бути третій. Тобто наш директор хоче, щоб вчителів поч. класів було 5, хоч мало би бути 4. Учнів у поч. класах біля 40.

Директор наполягає, що по закону вона має на це право, бо в декрет я йшла з посади вчитель поч. класів, а класне керівництво не зберігається. Як їй довести, що вона неправа? Чи погоджуватись? Чи може вона взагалі на наступний рік на тарифікації мене звільнити чи дати менше годин? Мені не хотілось би втрачати роботу. І ще зарплата в мене буде, якщо на одну ставку працювати, без кл. керівництва і перевірки зошитів трохи менша, ніж в технічки.

Вам після декрету повинні забезпечити ставку (обов"язково) про кл.керівництво мова не іде.

Якщо Вас приймали на посаду саме вчителя початк. класів, то й зараз ви маєте повернутися на посаду вчителя поч. класів.