Коли має бути наступна атестаціїя

Доброго дня. Атестувався у 2016 році, результат - вища категорія. У 2020 році атестувався позачергово - присвоєно звання “старший вчитель”. Коли має бути чергова атестація: у 2021 році чи у 2025? Дякую за відповідь.

Сподіваюсь, що у 2016 році у вас в а/л вписано "відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”, присвоєно педагогічне звання “старший учитель”.

1 Симпатія

У 2016 році присвоно тільки вищу категорію, а звання отримав у 2020 році

Якщо в атестаційному листі в 2020 році не написано ,відповідає раніше присвоєній категорії’’, то ваша атестація чергова в 2021 році.

Щиро дякую за відповідь!

Але це абсолютно не нормальна ситуація. У нас завжди йде присвоєння звання та підтвердження категорії, щоб наступна атестація було через 5 років. У вашому ж випадку, я радив би з’ясувати, чому вам розвели в часі категорію та звання, але, по суті, розглядаючи питання присвоєння вам звання, АК розглядала і вашу відповідність категорії.

Щиро дякую за відповідь! Тобто, у любому випадку АК мала б спочатку розглядати відповідність категорії

І що тепер ви маєте 1 раз на 5 років підтверджувати категорію і 1 раз на 5 років підтверджувати звання, тобто будете мати дві чергові атестації на 5 років? Але ж це неправильно :wink:

Я Вам дуже вдячний. Ваші поради будуть вагомими аргументами у відстоюванні своєї позиції.

Перепрошую. Ще одне питання: скільки атестаційних листів має бути? Один, в якому буде і відповідність раніше присвоєній вищій категорії і присвоєння звання, чи два, де будуть розведені ці дві фрази?

Все в одному атестаційному листі.

Дякую! У нас чомусь відділ освіти вимагає два листи: категорія - один а/л, звання -другий.

,Вимога неправомірна і незаконна. Де вони таке прочитали…? Шкода, що у Вашому відділі освіти працюють такі ,мудрі’’ люди.

Дякую! Будемо переконувати.