Магістратура - це повна вища освіта?

В Законі про бухгалтерський облік Стаття 8 пункт 7 останній абзац сказано, що головним бухгалтером на підприємстві, що становить суспільний інтерес, може бути лише особа, що отримала повну вищу економічну освіту.

Я чув, що термін повна вища освіта - некоректний, але як тоді інтерпретувати слова закону? Потрібна магістратура, щоб стати головним бухгалтером на підприємстві, що становить суспільний інтерес чи ні?

Так, потрібна магістратура. Просто в Закон треба внести зміни і вказати ,особа з освітою не нижче магістра/спеціаліста’’. В нас ще багато застарілого законодавства.

1 Симпатія