Чи потрібно здавати нормативи у випадку звільнення від занять фізичної культури?

Доброго вечора. Дитина звільнена від занять фізичної культури по стану здоров’я, чи має право викладач вимагати здавати нормативи і ставити оцінки? Чи є наказ щодо звільнення? Дякую.

Це внутрішні накази закладу. Якщо є медична довідка про звільнення від занять фізкультури, то ніхто не може вимагати здачі нормативів.

Взагалі вимагати здачі будь-яких нормативів від дитини неправомірно. Учитель може запропонувати, але не вимагати.

Дякую за відповідь…

Нормативи здають тільки учні, віднесені до основної групи з фізичного виховання.

1 Симпатія

Нормативи з фізичної культури не повинні впливати на тематичну і семестрову оцінку. Тобто вони не є обов’язковими. Якщо в довідці написано, що дитина звільнена, то в журналі замість тематичної, семестрової і річної ставиться відмітка “зв” і ніякі нормативи не здаються.

1 Симпатія

А якщо дитина на підготовчій? Якщо дитина звільнена від навчання,це не впливає на отримання Похвального листа,Похвальної грамоти,медалі?Дякую

Абсолютно ні на що. Не переживайте. Цей предмет згодом не враховуватиметься при розрахунках середнього бала свідоцтва про базову, загальну середню освіту

1 Симпатія

Дуже вдячна за пораду.А документ,що це підтверджує є?

Так з року в рік. Ось минулорічне

Інструкція МОН України, МОЗ України № 518/674 від 20.07.09 року не передбачає такого поняття як “звільнений”. Встановлюється лише три групи - основна, підготовча та спеціальна. Якщо дитина віднесена до спеціальної групи, відвідує уроки, виконує індивідуальні завдання безпосередньо на уроці, то замість оцінки виставляється “зараховано”. Але, як дитина, прикриваючись довідкою про “звільнення” не відвідує уроки фізкультури, то така дитина вважається такою, що не засвоїла навчальну програму і не буде атестованою з цього предмету інваріативної складової. Ви не плутаєте “нормативи” і “індивідуальні завдання”? Великий сумнів, що вчитель ризикуватиме, примушуючи учня спеціальної групи здавати нормативи.

Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, чи має право вчитель ставити семестрові оцінку, якщо у дитини є довідка, про звільнення на час обстеження

Обстеження ж не триває цілий семестр
Якщо є оцінки, дитина працювала певний час, то, звісно, що може бути виставлена семестрові оцінка.

1 Симпатія

Про звільнення має бути не проста довідка від педіатра. Є три групи для занять фізичною культурою:
Основна
Підготовча
Спеціальна
А є діти повністю звільнені за рішенням ЛКК. І якщо спеціальна працює за індивідуальним планом, то звільнені на навчальний рік просто звільнені. І в журналі пишемо “зв”

1 Симпатія

В свідоцтві теж “зв” ставити?

Так, в свідоцтві ставиться “звільнений”

1 Симпатія