ЗНО під час відпустки

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи має вчитель право на відпустку? Це риторичне питання.
У зв’язку карантиних дій, строки проведення ЗНО змінилися. Мене відправляють у відпустку з 5 червня по 30 липня, строком на 56 днів. З них я “повина” працювати інструктором на ЗНО, починаючи з 15 червня, з пробного та по 17 липня. Тобто, з 14 червня та по 17 липня я не можу поіхати відпочити у село, та до рідні, бо якщо не ЗНО, то нарада до наступного предмету. Всього я маю право на відпочинок 10 днів до ЗНО та 13 днів після ЗНО. Якщо я відмовлюся від роботи інструктором, мене звільнять. Міністр освіти казала, що відпустку для таких вчителів підкорегують, дозволять відпочити у серпні за згодою, ( але в серпні ми робимо ремонт, і мене не відпустять). Я вважаю, що це питання актуальне не тільки для мене.

2 Вподобання

Давайте не плутати мухи з котлетами. Під час роботи інструктором на ЗНО вашим роботодавцем є регіональний центр оцінювання якості освіти, а не директор, і кошти вам за це платить регіональний центр. Тож директор до цього не має жодного відношення, тому й звільнити вас за відмову бути інструктором не має права. Але, насправді, директора змушують набрати відповідну кількість вчителів інструктором. Не виключено, що йому теж погрожують звільненням, якщо він не набере інструкторів.
Тож, якщо не хочете - можете не йти працювати інструктором.

1 Вподобання