Педагог організатор

Працюю педагогом організатором 1 категорії. За сумісництвом вчитель образотворчого мистецтва. У 2018 році пройшла атестацію, як педагог організатор. Чи правомірно отримувати зарплату з образотворчого мистецтва, як спеціаліст. Курси пройшла з образотворчого мистецтва.

А як вчитель образотворчого мистецтва ви атестувалися? Курсів недостатньо. Атестація педагога-організатора і вчителя образотворчого мистецтва це різні речі, які можуть відбуватися одночасно, але при певних умовах. Якщо Ви отримуєте зарплату як спеціаліст, то спочатку треба було атестуватись на І категорію педагога організатора і одночасно на ІІ категорію вчителя образотворчого мистецтва (на І категорію вчителя образотворчого мистецтва при наявності ІІ категорії, категорії присвоюються послідовно). Прочитайте Положення про атестацію педагогічних працівників.

Так, правомірно. Педагог-організатор і вчитель - це різні посади, а отже і атестація має бути за кожною посадою окремо. Ви можете, наприклад, проатестуватися в наступному році на 1 категорію як вчитель. При цьому в атестаційному листі буде записано: раніше атестувалась як педагог-організатор, присвоєна І категорія.

Працюю педагогом організатором 0.5 ставки. 13 років стажу, 1 категорія. Яка повинна бути заробітна плата. Чи є якась доплата?