Запис у класних журналах

Доброго дня! Запис у касних журналах 29 травня 2020 р.(останній навчальний день) у цьому році записуємо чи ні? Якщо так, то всі уроки за розкладом?

Останній навчальний день визнається графіком навчального процесу, який затверджується педагогічною радою школи перед початком навчального року, таким чином, він є різним у кожній школі. Але, як правило, останній навчальний день - однаковий по всій країні. Тож вам необхідно переглянути рішення педагогічної ради вашої школи щодо графіку навчального процесу, якщо він триває до 29.05, то записуєте всі уроки за розкладом.

Записуємо, як завжди, ви ж його прокаледаризуваши.

А ‘‘Скоригована’’ після ІІ семестру пишеться ? Із відео про заповнення журналів я так іне дізналася.Складається таке враження,що у МОН навіть не бачили тих журналів’‘на живо’’.Дали б покрокові інструкції.

Пишеться “Скоригована”. Це передбачено наказом МОН № 496 від 03.06.2008 “Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів”

Чи писати в журналі 4 і 9 класів колонку ДПА? А в ній навпроти кожного учня зв.?

Керуючись наказом МОН № 496 від 03.06.2008 “Про затвердження Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів” начебто треба писати колонку ДПА і зв. навпроти кожного учня, хоча це виглядатиме трохи смішно, тому краще перепитайте в директора.

Колонки писати. В колонці зв. (звільнено)

1 Симпатія