Переведення директорів на контракт

Мене повідомлено, що до 30.06.2020 року, якщо я не дам згоди на укладення строкового трудового договору на 6 років, то зі мною з 30.06.2020 року бестроковий трудовий договір буде розірвано і з 01.07.2020р. звільнено. Де моя відпустка? Йти зараз у відпустку ? Отримати компенсацію за невикористану відпустку і все? Як радять юристи???

Ви маєте написати заяву: “Прошу змінити мені умови трудового договору, шляхом переведення з безстрокового трудового договору на роботу за контрактом з 01.07.20 по 30.06.21 (якщо ви пенсіонер за віком та отримуєте пенсію за віком) або по 30.06.26 (якщо ви не пенсіонер, або пенсіонер, але отримуєте інший вид пенсії)”.

1 Вподобання

Мене, директора школи - комунального закладу, не повідолено про укладення строкового трудового договору. В усній бесіді начальник обмовилася про проведення конкурсу директорів з -1.07.2020 року (підстава - тип закладу - комунальний!). Чи можуть провести конкурс в громаді, якщо одній із шкіл буде понизено ступінь? Чи правомірні діїї начальника відділу освіти?

Законом Про повну загальну середню освіту це не передбачено.