Переведення вчителів &пенсіонерів на строковий контракт

Tanya Zaitseva Сhovry

Я заступник директора- пенсіонер. З 01.07. 2020 мене буде переведено на строковий контракт. Але повну відпустку не надають, мотивуючи тим, що перевід відбудеться з 01.07 , а період, за який надають відпустку 15.08.2019 -14.08.2020. Чи правильно це?

Сьогодні попередили. Поставила підпис, що повідомлення отримала. Ще заяву не писала, але зміст такий: “прошу перевести мене на строковий контракт з 01.07.2020 року”.
Крім того, сказали, що нас, пенсіонерів, просто звільняють і приймають на строковий контракт.
Відпустку ( неповну) компенсують, і з 1 липня треба виходити на роботу!

А що до роботи з 1 липня? На які нормативно-правові документи спиратися?

Нічого не ясно! Нас таки звільняють чи переводять? Що напишуть в трудову книжку?

Не іронізуйте! Нам зараз не до сміху. Ви прекрасно розумієте, про що я питаю: якими нормативними документами повинні керуватися директори шкіл при переведенні пенсіонерів на строкові контракти? Де в законодавстві написано, що після 01.07 пенсіонерам нададуть зароблену відпустку? В якому законі написано, що після підписання строкового контракту, я повинна без відпустки виходити на роботу 1 липня?
Не знаєте - то краще не встрявайте в розмову

Ну якщо ви вважаєте хамством свою некомпетентність, то погоджуюсь. “Дякую” за “кваліфіковану” консультацію…

В звязку з проведенням реформи децентралізації проводиться скорочення районів. Напишіть будь ласка чи керівник відділу освіти буде працювати в ОТГ, чи буде переведений в районний центр відділу освіти до якого відноситиметься наша громада?