Атестація вчителів початкових класів

Розберуться, головне вчителям заспокоїтися і не бігти на усілякі платні курси зараз, варто дочекатися січня, коли на це буде субвенція

Доброго дня! Якщо вчитель атестувався як вчитель англ.мови, після декретної відпустки вийшов і був переведений на посаду вчителя початкових класів . Чи поширюється на нього отримана під час атестації категорія після проходження курсів (початкових класів). (п.3.25 Положення)

Вам до атестації зберігається раніше присвоєна категорія. П.3.25 до Вас не відноситься

Щиро дякую за відповідь!

Добрий вечір. У мене така проблема. Я в березні маю атестуватися на ІІ категорію. Спеціальність- вчитель початкових класів. Восени пройшла курси НУШ та Едера. Та потрібні ще тижневі курси для вчителів поч. класів. Школа подавала заявку на ці курси ще у вересні, але відділ освіти не забезпечив курсами до атестаційного періоду. Методист сказала що школа може протестувати з умовою проходження курсової перепідготовки після атестації, наприклад в квітні. Дерекція сказала, що зараз так атестуватися не можна. Так це, чи ні? Дякую.

При відсутності курсів атестувати не можна - це правда. Але неправда в іншому.
На даний момент у Вас є чинними 120 год курсів при мінімальній вимозі 30 год.
Щодо щорічного підвищення кваліфікації, то до кінця року Ви встигнете пройти підвищення кваліфікації в якійсь формі.
Вимагати до моменту атестації проходження курсів у цьому році незаконно і безпідставно.
Тому атестуйтеся спокійно.

Дуже дякую за відповідь. Не знаю як на це відреагує моє керівництво. Вони чомусь не розглядають такий варіант, хоча й ніби хочуть зробити як краще.

Доброго дня! У мене тепер 4 клас, в цьому році вперше маю атестуватися. Чи можу я проходити атестацію, якщо на даний час ще не пройшла курси на Едері?

На момент атестації, весна 21 року, необхідно 60 год курсів підвищення кваліфікації. Про едеру немає ніякої вимоги

Дякую Вам за відповідь.