Дві денні форми навчання

Доброго дня. Чи можливо одночасно у бакалавраті, навчатися на двох денних формах навчання (обидві контракт).
Буду вдячний за відповідь.

На жаль, так не можна, адже ви не зможете фізично знаходитись у двох університетах одночасно. Ви можете на одній спеціальності навчатись на денній формі, на іншій - на заочній формі

Ні, Ви можете навчатись одночасно за денною формою у двох ЗВО. Це не заборонено.

Дайте, будь ласка, посилання, бо я знаю, що одночасне денне навчання у двох ВНЗ забороняється

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста, у меня возникла такая проблема. В прошлом году (2019), я окончил университет, (бакалавра), в этом году хочу зарегистрироваться на ЗНО на магистратуру, регестрация с 12 мая по 5 июня. Но я потерял паспорт, не успев зарегестрироваться, новый паспорт будет готов не раньше 10 июня, тем самым я не успеваю зарегестрироваться, подскажите пожалуйста как ещё можно зарегестрироваться в таком случае.
Если подскажите пожалуйста подскажите

Для реєстрації начебто необхідна лише копія паспорта, оригінал ви пред’являєте безпосередньо в пункті тестування.

Вы меня не поняли, у меня нет паспорта ни копии, паспорта, я паспорт потерял, сегодня только подал документы на возобновление паспорта, он будет готов не раньше чем через месяц.

Звонил в уцояо не могу дозвониться, чтобы узнать как регестрироваться и что в таком случае делать.

Я розумію, але хіба ви до того ніколи не робили копію паспорта? може десь знайдете зайву копію, чи в комп’ютері у вас є скан паспорта? В інакшому разі вам треба звернутись до поліції, щоб вам видали довідку про втрату паспорта, ви цю довідку вкладаєте в пакет реєстраційних документів, далі в УЦОЯО розберуться, що робити, але впевнений, що, принаймні на додаткову сесію вас зареєструють.

Та якщо навіть й не забороняється, навчатись одночасно в двох ВНЗ на денному, то ж не навчання, а пародія на навчання, то просто отримати одночасно два дипломи через 4 роки, а не здобути знання.

Читаємо п.16 статті 62 ЗУ “Про вищу освіту”, дивно, що Вам це не відомо.

Там немає відповіді на поставлене питання.

Там не має заборони…

Нажаль, у ст. 62 занадто багато недоопрацювань в усіх пунктах. Оцю статтю необхідно вдосконалити чим-швидше.