ЗНО для выпускников прошлых лет

Добрый день, подскажите пожалуйста, в 2009 г окончила техникум, на тот мент ЗНО сдавать не требовалось. Сейчас хочу поступать в “Харьковский НУВД”, сказали сдать только Украинский язык и литературу. В подаче документов отказали из-за неправильного комплекта пакета, позже регистрация окончилась! Как быть сейчас, прошу помощи! Не хочу пропускать год!! И правильно ли я поступаю?!

У цьому році ви вже не зможете взяти участь в ЗНО, оскільки реєстрація вже закінчилась. Також, для вступу необхідно складати три предмети, а не лише українську мову та літературу, тож уточніть це

Подскажите, уточнить нужно в университете по поводу предметов ?!

Раніше кожен університет самостійно встановлював які предмети необхідно складати на ту чи іншу спеціальність, але зараз Міністерство освіти і науки встановлює перелік предметів на кожну спеціальність, яка затверджується наказом. Правило прийому в 2020 році були затверджені цим наказом https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/vstup-2020/2019/12/priyomunakaz11101912851203.pdf . У додатку 4 (ст 74-83) визначено перелік предметів на кожну спеціальність. Але оскільки ви будете вступати як мінімум у 2021 році, то вам треба чекати відповідного наказу, який вийде наприкінці осені - початку зими, де буде вказано, які предмети на яку спеціальність складати у 2021 році.

Большое вам спасибо Большое вам спасибо Руслан