Не дозволяють отримувати категоріі вихователю з вищою педагогічною освітою

Доброго дня,я вже не знаю куди звертатися,де шукати відповідні документи,прощу вашої допомоги.Річ у тім, що у 2000 р. закінчила педагогічний уніврситет і маю повну вищу освіту, початкове навчання,спеціаліст. Працювала у школі з 2003 р. У 2012 році почала працювати вихователем у дитячому садку. Працюю вже 8 років,була вже друга атестація і знову підтвердження “спеціаліст”. Мені відмовляють у категоріях,тому що нема дошкільної освіти.
У мене за 8 років дуже багато грамот,дипломів, свідоцтв, багато наробок тощо. (участь у конкурсах міських,обласних,національних конференціях,вебінарах)
Кажуть,щоб вчилася на вихователя,але можливості нема. Моя освіта приближена до дошкільної,але знайшли якись пункт,що в якомусь році я не працювала в ЗДО.
Домопожіть,можливо є документи,які дозволяють мені отримувати категорії.

Тут ж лист МОН, який дає право атестуватися Вам на категорії. Чому не звернулися ДО атестації? Роздрукуйте і покажіть своїй атестаційній комісії.
https://www.google.com/amp/s/i.factor.ua/ukr/journals/bb/2018/february/issue-7/article-34320.amp

Велике вам дякую.Скажіть,якщо я атестувалась на підтвердження "спеціаліста"у цьому році,коли я маю право на позачергову атестацію?

я неодноразово зверталася до голови атестаційної комісії,але вони мені вказували на те,що я колись не працювала в ЗДО ( у 1996р.),але я тільки у 2000р.закінчила університет.
Всі говорять,що можу отримувати,а у нашому ввіділі освіти,ні шукають якісь пункти років праці у ЗДО,я так вже три роки борюсь за те,що я маю право,а вони говорять ні.

Чи маю право оскаржити підтвердження?чи чекати позачергову атестацію*і коли мені можна йти на позачергову?

Якщо не минув двотижневий термін, то маєте право оскаржити рішення в комісії ІІ рівня. Якщо минув, то поїзд пішов. Атестуватися позачергово маєте право через два роки.
От скажіть, чому не звернулися хоча б в момент атестації?.. Шкода…і прикро.

Навіть якщо минуло два тижні, карантин - це поважна причина пропуску. Можна подавати апеляцію.

Річ у тім,що під час карантину ,в кінці березня,я підписала усі документи на підтвердження спеціаліста,якщо можна подавати на апеляцію,як це правильно і грамотно зробити ( підстава,документи тощо)

Доброго дня, ознайомившись з посиланням
https://www.google.com/amp/s/i.factor.ua/ukr/journals/bb/2018/february/issue-7/article-34320.amp
п. 3.26 я маю право атестуватися, а п. 4.10,ні, бо почала працювати у 2003 році, а треба до виходу закону (2001р.)
Тому не маю права на категорії

Я не знаю, як ви прочитали, але ви маєте право атестуватися на категорії. Рік прийняття закону тут ні до чого.

Я вже не знаю як мені довести,що маю право на атестацію
Але таки вони мені пальцем показали,якщо працювали до прийняття закону про дошкільну освіту

Подайте запит в МОН через сайт , Доступ до правди’’. Це буде те, від чого ваші , мудрі’’ керівники не відкрутяться.

Дякую,ще спробую написати до МОН