Підвищення кваліфікації

Ні, звісно…

Доброго дня! Скажіть будь ласка, а якщо все таки мене звільняють на підставі цього, то що в такому разі робити? Це звільнення можна оскаржити?

доброго дня. А якщо я працюю викладачем у коледжі перший рік, мені подрібно заробляти 30 балів за цей рік? це є обов’язковим?

Без проблем!
Закон України ,Про освіту’’.

Не заробляти 30 балів, а пройти підвищення кваліфікації. Можна і 2 години, можна і 30. Головне, щоб це підвищення кваліфікації було щороку.

але щоб за 5 років було 150 годин?

Саме так…

а сертифікати з вебінару Всеосвіти є дійсними, підвищують кваліфікацію?

Це вирішує педрада закладу.

дякую за надану інформацію

Доброго дня.Допоможіть в даному питанні.За якій період мають бути сертифікати про підвищення кваліфікації для того,щоб педрадою можна було б затвердити?Це мається на увазі отримані сертифікати за місяць,а в наступному вони затверджуються?Є сертифікати отримані влітку(кінець червня і початок серпня).І що робити,коли педагоги не надали сертифікати у вказаний час?.Із січня по серпень сертифікати надавали,а клопотання -ні.Дякую

Фактично: яке має значення, коли педрадою буде проведено це затвердження. Воно, по суті, потрібно лише, щоб проконтролювати процес. Хіба від того, що педрада не ухвалить рішення, сертифікати вчителя зникнуть чи зникнуть його знання? Ми що маємо щомісяця збирати весь колектив на педраду?

1 Вподобання

Але про це часто говорять - що потрібно завтердити сертифікат в межах місяця… Звідки така ідея взялася? Не знаєте?

Знаю, з Постанови 800.

1 Вподобання