ВНЗ після 2 курсу колледжу

Добрий день, цікавить таке питання: чи можу я після другого курсу та здачі ЗНО відрахуватись з колледжу та піти навчатись до ВНЗ? Якщо так, коли мені нададуть атестат про отримання повної середньої освіти? Нададуть мені його, якщо я закрив усі шкільні предмети на другому курсі, але не закрив спец.предмети? Чи має право колледж брати гроші за 2 роки навчання на бюджеті, якщо я сам відраховуюсь та чи враховується тут те, що спец.предмети не закриті?

Доброго дня! Рік тому для мене теж це питання було дуже актуальним! Але у мене була трохи інша ситуація: у мене було ще на меті перевестись заочно у коледжі, тому я склав ЗНО та закривав усі профільні дисципліни, але слід відзначити, що деякі проф.дисципліни також переводяться у 12 бальну систему, які йдуть у атестат, наприклад у мене це були дисципліни: економічна теорія, яка переводилась у атестат, як економіка. Ситуація з атестатом була складною, але дуже гарно, що директор мого коледжу дуже гарна людина, і не зважаючи, що атестат був з затримкою (в чому не має вини коледжа), я атестат отримав 11 липня, хоча повинен бути вже 29 червня, як написано в атестаті (свідоцтві про повну загальну середню освіту). Є у мене знайома, яка щоб забрати атестат, писала заяву на відрахування, але я не писав, оскільки я планував перейти на заочну форму навчання у коледжі. Отримав атестат, зареєструвався на конкурс до вступу. Пройшов на бюджет в університет, після цього у коледжі написав заяву щодо переведення на заочну форму навчання у коледжі. І таким чином зараз я на денному відділенні, на бюджеті вчусь в університеті, і заочно закінчую коледж. Але слід відмітити, що навчатися можно тількі в одному місті на бюджете одночасно. Тому в університеті я вчусь на бюджеті, а в коледжі перейшов на контракт, хоча 2 роки в коледжі вчився на бюджете.