Як оплачується робота зовнішніх сумісників

Дуже прошу підказати, чи правомірно на Донеччині в закладах освіти не будуть зовсім виплачувати зарплату під час карантину зовнішнім сумісникам. Завчасно дякую за відповідь.

Правомірно, бо ви отримуєте зарплату за основним місцем роботи.

Даруйте, але де про це можна прочитати в законодавчих документах. Дякую завчасно за відповідь.

Доброго дня. А якщо навантаження працівника не перевищує однієї ставки? Тобто на одному місці роботи 0,5 ст. і на іншому 0,5 ст.

Вибачте.але в мене по 0.5 ст штат та сумісництво на різних місцях.

Така ж сітуація,кажуть,що сумісниками нічого не світить

За будь-яких умов, за правильність нарахування зарплатні відповідає керівник та бухгалтер, тому варто з’ясувати це питання у них. Якщо у період карантину сумісників не здійснює навчання дітей, то розраховувати на зарплату не варто, у випадку залучення сумісника до дистанційного навчання, йому за це мають платити. Тож звертайтеся за тих, хто відповідає за вашу зарплату та визначає ваші умови роботи під час карантину.

Доброго вечора! Я так розумію, що якщо я працюю дистанційно, даю завдання та перевіряю їх, то мені повинні заплатити за виконану роботу? Дізнатись про це можня за місцем роботи де я працюю суміснииком?

Дуже прошу підказати, як мають працювати вчителі-сумісники: після листа МОН та профспілки освітян, у якому йдеться, що сумісникам мають оплачувати роботу незалежно від того, у скількох закладах вони працюють і яке навантаження виконують, зарплата не нараховується, а навчальний рік повинні закривати всі вчителі. То чи правильним є те, що сумісник, у табелі якого стоять нулики чи прочерки, повинен наздоганяти матеріал за той період, де є ці нулики чи прочерки, тобто працювати безкоштовно? І чи не є це дискримінацією порівняно з штатними працівниками?. Завчасно дякую за відповідь.