Чи присвоюють кв. категорію з дипломом бакалавра вищої освіти

Добрий день, яку кв. категорію можуть присвоїти вихователю-методисту з вищою освітою бакалавр?

Ніяку. Педагогічним працівникам з освітою бакалавра категорії не присвоюються, лише тарифні розряди.

Добрий день. Я працюю вихователем , маю 2 освіти: вищу (не за фахом) та бакалавр (за фахом). За" новим положенням про атестацію чи можу я атестуватися на 2 ,1 кв.категорію?

А друга вища освіта - педагогічна? І якого вона рівня ( магістр, спеціаліст, бакалавр…)?

Так друга освіта педагогічна - бакалавр

Так, назвіть обидві Ваші освіти і їх ступені.

Перша освіта- вища (спеціаліст) - аграрний університет,друга освіта (бакалавр) -пед.університет. Працюю вихователем.

Щоб атестуватися на категорії, можна мати бакалавра, але друга вища освіта має бути педагогічна, будь-яка.
П.4.1. Типового положення про атестацію
вихователі-методисти, вихователі дошкільних навчальних закладів – повну вищу педагогічну освіту зі спеціальності дошкільна освіта, дошкільне виховання або які мають дві освіти, одна з яких – неповна вища педагогічна або базова педагогічна з цієї самої спеціальності, а друга – повна вища педагогічна освіта за іншим фахом;

У 2020 році отримала диплом бакалавра. Навчання буду продовжувати цьогоріч у магістратурі. За дипломом бакалавра - вчитель початкових класів, в магістратуру йду на вчителя української мови та літератури. У школі працюю з вересня 2017 року (тобто маю повних 3 роки педагогічного стажу). При цьому 1 рік - керівник танцювального гуртка, 2 роки і зараз працюю на посаді вчителя української мови та літератури. Чи маю я право на атестацію у 2021 році як вчитель української мови та літератури на ІІ категорію? Дякую.

Атестуватися право маєте, але не на другу категорію. Атестація на категорії з дипломом бакалавра неможлива. Якщо ви маєте зараз 10 т.розряд, то вам піднімуть його до 11 при атестації або при отримання диплома. Окрім того, при атестації у вас будуть проблеми, якщо ви підете в цьому році, оскільки ви не маєте фахової освіти. Тобто вам можуть і не встановити 11 тар. розряд.

Спеціаліст) буде два роки стажу буде можливість атестуватися на спеціаліста другої категорії

І через двадцять років роботи з дипломом бакалавра атестація на категорії неможлива.