Якщо педпраівник не зміг пройти курси через особисті обставини

Педагогічний працівник, який підлягає черговій атестації, не надає підтверджуючих документів про підвищення кваліфікації, мотивуючи це тим, що не зумів пройти курси через особисті обставини. Як діяти атестаційній комісії під час підсумкового засідання?

Або переносите атестацію, або атестуєте на відповідність/невідповідність займаній посаді. Курси - обов’язкова умова атестації

1 Симпатія

Дякую. А підкажіть, потрібно брати від педагога, який не пройшов курси, але в включений в список на чергову атестацію, якесь письмове пояснення чи заяву? І що писати в протоколі засідання атестаційної комісії?

Не зрозуміло із запитання: а як педагог мав проходити курси? Було видано наказ, направлення, ставились заміни, а потім виявилось, що педагог не пройшов курси? Чи якимось іншим чином це все відбувалось?

Ні, наказ про відрядження на курси не видавався, оскільки місце проходження курсів педагог обирав сам.

Зрозуміло. Не можу погодитись, що адміністрація вчинила правильно, проте варто виходити з того, що є. Перегляньте ще раз, коли були попередні курси, можливо, ще не минуло 5 років від їх закінчення до дня атестації і тоді вони є чинними і можна проатестувати. Або працівник пише заяву до атестаційної комісії про перенесення атестації на один рік у зв’язку із сімейними обставинами.

У протоколі буде приблизно так. Про атестацію Петрова І.І. Голова АК Іванова І.І. обзнаймила присутніх із заявою Петрова І.В. про перенесення атестації на наступний навчальний рік за сімейними обставинами. Виступила Смирнова А.А., яка запропонувала задовольнити прохання Петрова І.І. Ухвалили: перенести атестацію Петрова І.І. на 2020-2021 н.р. Потім видається відповідний наказ (загальний, за результатами атестації), де згадується і це рішення АК.

Доброго дня! Дозвольте долучитися до розмови. А навіщо видавати наказ, якщо зараз всі курси надаються дистанційно і вчитель переглядає матеріал у зручний для нього час…???