Магістратура в двох вузах

Добрий вечір. Може хтось допоможе розібратися у питаннях, які у мене виникли. Дякую
Після закінчення бакалаврату вирішила вступити на магістратуру. Кажуть,що можна відразу здобувати дві вищі освіти.
Якщо раніше, на молодшого бакалавра і бакалавра я вчилась на платних формах навчання, то на магістратуру можливо вступити на бюджетну форму?
Якщо перехресний вступ, то які терміни навчання на магістратурі?(такі ж як і на ту професію, по якій уже є дипломи чи довше триває навчання)

Можете здобувати і 2 і більше вищих освіт в магістратурі, але тільки одну з них за рахунок бюджетних коштів (я сам одночасно вчився так). Можете здобувати 2 освіти в одному вузі на різних спеціальностях, можете здобувати в 2х різних вузах - це не є проблемою.
Термін навчання становить від 1 року 4 місяців до 1 року 6 місяців що на заочній, що на стаціонарній формі навчання (залежить від програми вузу).
Якщо вступаєте на магістратуру за іншою спеціальністю ніж маєте бакалавра - додатково здаєте в вузі фаховий екзамен за програмою бакалаврату такої спеціальності. На деякі спеціальності (право, міжнародне право тощо) здаються вступні іспити за технологією ЗНО.