Оплата з дипломом магістра

Підкажіть будь ласка чи доплачують вчителям з дипломом магістра? Чи змінюється розряд?

Отримавши диплом магістра, треба звернутися з заявою та копією диплома до керівника закладу освіти, щоб отримувати платню по 11 тарифному розряду.

1 Вподобання

Я була в бухгалтерії, мені сказали, що в мене 9 розряд так , як я закінчила навчання( був 8 як прийшла на роботу,бо навчалась на магістра). Але бухгалтер мені каже, що по новому зараз 9 розряд це 11. А в документах написано 9 розряд, хіба так можливо? І ніяких доплат до зарплати не було

У всіх документах має бути давно зазначений саме 11 тарифний розряд.

1 Вподобання

А яким законом це керується? Бо в бухгалтерії мені кажуть, що ніяких доплат немає магістрам. Я вже рік, як нічого не отримую. І нічого не можу доказати

Тут все розписано дуже детально і правильно

1 Вподобання

Дуже Вам дякую, за допомогу!

1 Вподобання

На вас просто вирішили з економити кошти та й усе :roll_eyes::smirk:

1 Вподобання

Скажіть, будь ласка, зарплата по 11 розряду при отриманні диплома магістра нараховується з дати, яка вказана в дипломі, чи з дати подачі заяви? Адже в цьому році з незалежних від нас причин видача дипломів затрималась. Дякую

з дати, коли цей тарифний розряд Вам буде встановлений. Це має бути вказано в наказі. бухгалтерія працює по наказах

1 Вподобання