Переведеному в інший коледж студенту вчасно не замовили свідоцтво про ПЗСО, як тепер вчинити?

У 2018 році студент нашого коледжу перевівся в інший коледж. За місяць після того у нас звільнився адміністратор ЄДЕБО і не було здійснено замовлення свідоцтв( ще тоді атестатів) про повну загальну середню освіту нікому з тих,хто завершив 2 курс і здав ЗНО . Восени 2018 з"явився інший працівник- і зробив замовлення,але цього колишнього студента не ввів,мотивуючи,що вже його немає в базі як нашого студента. Зараз студент не може отримати диплом в тому ЗО,куди перевівся, бо ми не надали йому свідоцтво. Замкнуте коло((( Ми маємо вже третього адміністратора ЄДЕБО, яка працює декілька місяців і ще нічого не тямить… ЩО РОБИТИ? Хто порадить?

Потрібно з’язатися з техпідтримкою ЄДБО та вирішити це питання. Взагалі адміністратор тут ні до чого, відповідальність несе керівник навчального закладу. Очевидно, доведеться у цьому році замовляти і свідоцтво і диплом.

Дякую, звісно-відповідальність несе директор. Але “розрулювати” треба адміну,нинішньому… А на цей рік заявку в Інфоресурс ми не подавали, а головне- в базі колишнього студента НЕМА! Він не наш!.. ((( Будемо питати в техпідтримки ЄДЕБО.