Робота на пенсії

У жовтні цього року мені виповнюється 60 років. Можу виходити на пенсію, але не хочу цього робити. Чи можу продовжити працювати далі на повну ставку без оформлення пенсії і переходу на контракт? Чи може директор змусити мене писати заяву на звільнення ? Чи може звільнити за власним бажанням як роботодавець?
Мій e-mail: sensejgm@gmail.com

Що за маячня! Якщо ви могли вийти на пенсію по вислузі років і цього не зробили, то при виході на пенсію за віком, маєте отримати 10 пенсій. Для чого ви маєте комусь дарувати свою пенсію? Якщо у адміністрації є бажання вас звільнити, то вона знайде спосіб це зробити. Ви ж можете взяти менше навантаження, враховуючи пенсію, ніж не брати пенсію і тягнути більше годин.

Дякую всім, хто слідкує за цією темою. Окрема подяка - 11111 за допис. Правда, там не містяться відповіді на мої запитання. Хотілося б прочитати коментар і діючого директора школи, і юриста - спеціаліста з цієї галузі права.
А подискутувати навколо цієї теми, звісно, можемо, поки не вигнали …

Якщо дійсно буде прийнято положення щодо пенсіонерів, ми не будемо їх звільняти, а змінено умови праці, перевівши на контракт, наприклад, до 25 серпня 2023 року. Це не буде суперечити законодавству. Але поки мова йде в площині дискусії саме тому, що закон ще не вступив у силу.