Робочий час заступника директора з виховної роботи

Працюю вчителем маю навантаження 18 годин і заступником директора з ВР на 0,5 ставки. Скільки годин на тиждень я повинна працювати? 18 годин + 0,5 ставки, чи по іншому?

18 годин як учитель та по вашому навантаженню 0.5 ставки зауча

1 Вподобання

Дивлячись як Ви прийняті на посаду. Якщо по сумісництву, то 20(робочий час заступника на 0,5) + 18=38 год на тиждень. Якщо годинами Ви довантажені, то можете проводити їх в робочий час заступника, і Ваш робочий час вже буде значно менший.

2 Вподобання

Доброго вечора! Дякую за відповідь. але єще питання для уточнення. За наказом директора я перевдна на 0.5 ст. заступника і це, як я розумію, моя основна посада на сьогодні, а 18 год учителя це є довантаження. Директор вимагає графік роботи, а я не зовсім розумію, як мені його правильно скласти. Можливо, хтось може підказати чи націлити на якісь положення чи розпорядження? Дякую!!!

Якщо 18 год - це довантаження, а не сумісництво, то уроки Ви можете проводити в робочий час заступника і виходячи з цього скласти графік роботи.

Дякую за відповідь! Думаю, що тепер зможу аргументувати свій графік роботи, порахувавши за розкладом кількість уроків, які накладаються на + 0. 5ст. заступника. Ще раз дякую за допомогу !!!

Чудово, тоді поясніть реально: на пів ставки заступник має працювати 20 годин, а як вчитель 18 уроків. За вашою логікою, відчитав уроки - йди додому? :wink:

За Вашою логікою, заступник, який працює на повну ставку, взагалі не може мати годин, бо його робочий час становить 40 год в тиждень :slightly_smiling_face:

Тому у завуча і проблеми з директором. Утім свою думку залишу при собі.

1 Вподобання